Емоційне вигорання у жінок в ситуації міжрольового конфлікту: шляхи вирішення проблеми

Автор(и)

  • О. В. Бацилєва Донецький національний університет імені Василя Стуса
  • Н.С. Горелова Донецький національний університет імені Василя Стуса

Анотація

Проблема гармонійного особистісного і професійного розвитку жінки, збереження її психологічного та фізичного здоров’я є одним з найбільш актуальних питань у сучасній психології. Виникнення міжрольових суперечок у жінок призводить до розбалансованості їх психоемоційного та фізичного станів, негативно відбивається на основних видах діяльності, шкодить сімейному благополуччю і може призвести до розвитку у жінки синдрому емоційного вигорання.

Посилання

Бацилєва О. В., Пузь І. В. Психічна саморегуляція як засіб збереження благополуччя особистості в межах освітнього простору. Психологічні засади розвитку, психодіагностики та корекції особистості в системі неперервної освіти; за науковою редакцією Матохнюк Л. О. / Збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції (30–31 жовтня 2020 року). № 3 (29). Вінниця: КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти», 2020. С. 28–32.

Горелова Н. С. Емоційне вигорання: детермінанти та стадії розвитку. Ключові питання наукових досліджень у сфері педагогіки та психології у ХХІ ст. Збірник тез наукових робіт учасників міжнародної науково-практичної конференції (м. Львів, 29–30 січня 2021 року). Львів: ГО «Львівська педагогічна спільнота», 2021. С. 151–154.

Друкер П. Эффективный руководитель. М.: Манн, Иванов и Фербер, 2012. 240 с.

Пампуха Л. О. Чинники внутрішньоособистісних рольових конфліктів у жінок керівників. С. 290– 297. URL: http://appsychology.org.ua/data/jrn/v7/i4/37.pdf.

##submission.downloads##

Опубліковано

2021-06-24

Номер

Розділ

СЕКЦІЯ «Філологія»