Політичне прогнозування як фактор ефективності виборчого процесу

Автор(и)

  • Н. В. Прямухіна Донецький національний університет імені Василя Стуса

Анотація

Минулі виборчі кампанії засвідчили той факт, що українське суспільство стало більш зрілим, навчилось формулювати свої вимоги до влади. Влада, щоб не втратити довіру, підстави легітимності, стає більш залежною від суспільства у прийнятті рішень і в практиці відстоювання інтересів громадян. Саме тому, в ХХI столітті посилилася тенденція не просто побудови оптимальних моделей майбутньої політичної системи, але пояснення можливих шляхів їх реалізації.

Посилання

Герасіна Л. М. Методологія і праксеологія досліджень політичних процесів. Вісник Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого». 2017 № 2 (33). С. 16–28.

Ключковський Ю. Б. Принципи виборчого права: доктринальне розуміння, стан та перспективи законодавчої реалізації в Україні: монографія. Київ: Ваіте, 2018. 908 с.

Кормич А. І., Кормич Л. І. Специфіка виборчого процесу та особливості формування електорального простору сучасної України. Актуальні проблеми політики. 2013. Вип. 48. С. 23–29.

Фейки як інструмент впливу на вибори: Аналітична доповідь / Дубов Д. В. та ін. Національний інститут стратегічних досліджень. Київ: [б.в.], 2020. 201 с.

Золотар О. О. Соціологічні дослідження у виборчому процесі як чинник інформаційної безпеки. Інформація і право. 2019. № 4(31). С. 91–97.

##submission.downloads##

Опубліковано

2021-06-25

Номер

Розділ

СЕКЦІЯ «Інформаційні та прикладні технології»