Робота з ключовими словами у процесі аналітико-синтетичної обробки документів

Автор(и)

  • Г. П. Лукаш Донецький національний університет імені Василя Стуса

Анотація

Аналітико-синтетична обробка документів – обов’язковий процес, який застосовується сьогодні у роботі із документами. Він полягає в тому, що з первинного документа беруть потрібні користувачам відомості про зміст і формальні ознаки, а потім на цій основі складають вторинні документи. Теорія і практика опрацювання документної інформації все більше пов’язана з її згортанням. Наслідком згортання завжди є зменшення фізичного обсягу повідомлення. У процесі згортання текст не просто скорочується, урізається, а згортається саме таким чином, щоб за потреби можна було «розгорнути» його, подати більш повно і, виходячи з цього, розв’язати питання про доцільність звернення до первинного документа.

Посилання

Бібліотечно-інформаційна діяльність. Терміни та визначення понять: ДСТУ 7448:2013. [Чинний від 2014.07.01]. К. : Мінекономрозвитку України, 2014. III, 44 с.

Українська архівна енциклопедія [Держ. ком. архівів України, Укр НДІ арх. справи та документознавства; редкол. : Матяш І. Б. (гол. ред.) та ін.]. К., 2008. 880 с.

##submission.downloads##

Опубліковано

2021-06-29

Номер

Розділ

СЕКЦІЯ «Інформаційні та прикладні технології»